Tomarza HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0212 611 41 66

Bizden Haberler

Tomarzalılar Vakfı

Tomarzalı Öğrencilere Kitap Yardımı

Ak Parti MKYK üyesi Yaşar Karayel, Kayseri Ak Parti Kayseri Millet Vekili İsmail Emrah Karayel, Tomarzalılar Vakfı Başkanı ve yönetimi ile birlikte Tomarza İlçesini ziyaret ederek Tomarzalı öğrencilere kitap ve kıyafet yardımında bulundu.

Ak Parti MKYK üyesi Yaşar Karayel, Kayseri Ak Parti Kayseri Millet Vekili İsmail Emrah Karayel, İstanbul’da bulunan Tomarzalılar Vakfı Başkanı ve yönetimi ile birlikte 3 Mart Pazartesi Günü Tomarza İlçesini ziyaret etti.

Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık, Ak Pati İlçe Başkanı Davut Şahin ve ilçe yönetimi tarafından karşılanan Ak Parti MKYK üyesi Yaşar Karayel, Kayseri Ak Parti Kayseri Millet Vekili İsmail Emrah Karayel, Tomarzalılar Vakfı Başkanı ve yönetimi ilk olarak Tomarza İlçesine kısa bir süre içerisinde Kaymakam olarak atanan Kaymakam Burak Dertlioğlu’nu ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler. Tomarzalılar Vakfı Başkanı, vakfının faaliyetlerinde ve bu güne kadar yapılan hizmetlerden kaymakam Dertlioğlu’na çeşitli bilgiler verdi.

Daha sonra Tomarza-İmamkullu İmamhatip Orta Okulunu ziyaret eden heyet, öğrencilere kitap ve kıyafet yardımında bulundular. Akabinde Tomarza İlçesine bağlı Akdere Mahallesini ziyaret ederek daha yeşil bir Tomarza için mahalle halkına ücretsiz fidan hediye etti.

Programın sonlarına doğru Ak Parti MKYK üyesi Yaşar Karayel, Kayseri Ak Parti Kayseri Millet Vekili İsmail Emrah Karayel, Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık, Ak Pati İlçe Başkanı Davut Şahin ve ilçe yönetimi ile birlikte Tomarza İlçesine bağlı Sarımehmetli, Akdere, Çukurağaç, Pusatlı, Cücün, Şıhbarak, Böke, Culha Mahallelerinde 16 Nisan’da yapılacak Anayasa değişikliği için yapılacak olan referandum için ilçe halkının Evet oyu kullanması için bir takım seçim çalışmalarında bulundular. Karşılıklı teşekkür konuşmaların ardından heyet akşam saatlerine doğru ilçeden ayrıldı.